Yumetoji

Yumetoji jest wysoce wyspecjalizowanym systemem przeznaczonym do kąpieli wannowej z generatorem nanobąbelków, sterowanym elektronicznie. Jest to obecnie najnowsze osiągnięcie nanotechnologii japońskiej w dziedzinie kosmetyki i terapeutyki. Chronione jest ono międzynarodowym patentem. Teraz możesz je mieć we własnej łazience i cieszyć się niesamowitą luksusową kąpielą, która dobroczynnie wpłynie na cały Twój organizm i poprawi stan skóry oraz włosów.

W jaki sposób działa Yumetoji

Ultra drobniutkie bąbelki wodne o mlecznym kolorze i aksamitnym dotyku, głęboko wnikają w pory skóry. Nawilżają ją i dotleniają. Raptownie pękając, dokładnie i  naturalnie usuwają wszelkie jej zanieczyszczenia. Delikatnie wibrując, powtarzalnie masują ciało i  zwiększają mikrokrążenie krwi w skórze oraz pobudzają komórkową aktywację. Dzięki temu wywołują długo utrzymujące się ciepło wewnętrzne i  stymulują procesami odnowy, podobnie jak podczas kąpieli w gorących wodach uzdrowiska.

Korzyści wynikające z luksusowej kąpieli z Yumetoji

 • Idealnie oczyszczona, gładka i jędrna skóra.
 • Niszczenie bakterii.
 • Pobudzanie mikrokrążenia krwi oraz stymulowanie procesów odnowy.
 • Pobudzanie komórkowej aktywacji.
 • Poprawienie samopoczucia.
 • Delikatne działanie – Yumetoji jest odpowiedni także dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii oraz uczuleń.
 • Dbałość o ekosystem poprzez eliminowanie chemicznych substancji myjących.

Yumetoji SMB - 25 – terapia w zaciszu domowego Spa
Kąpiel wannowa.
Automatyczna, mikroprocesorowa obsługa.

Co to jest Yumetoji?


pielęgnacja suchej skóryYumetoji to system chroniony międzynarodowym patentem, który stanowi najnowocześniejsze, unikalne japońskie dzieło w dziedzinie kosmetyki i terapeutyki.
Efektywnie myje, sterylizuje, dezodoryzuje, masuje i tworzy znaczne ilości dobroczynnych jonów ujemnych. W naturalny sposób wspomaga zabiegi kosmetyczne oraz służy do terapii takich schorzeń jak uderzenie gorąca, sucha skóra, rany tłuczone, egzema, niskie krążenie krwi, sztywność szyjna, skręcenia, neuralgia, lumbago, reumatyzm, hemoroidy czy ogólne zmęczenie organizmu.
pielęgnacja suchej skóry
W wersji podstawowej składa się z trzech elementów: filtra, opatentowanego niewielkiego urządzenia o kształcie „strusiego jaja” i Yumetoji - generatora mikrobąbelków, przypominającego swoją konstrukcją nowoczesny piecyk gazowy. System sterowany jest elektronicznie na określony czas pracy: 5, 10 lub 15 minut.

Jak  działa Yumetoji

Aby uruchomić wytwarzanie mlecznych i miękkich jak aksamit powietrzno-wodnych "nano-" i mikrobąbelków w wannie, należy umieścić filtr oraz urządzenie generujące „białą” wodę i wszystko podłączyć do Yumetoji za pomocą elastycznych przewodów, znajdujących się w jego komplecie. Następnie trzeba napełnić wannę lub kadź ciepłą wodą i uruchomić system przyciskiem na mikroprocesorowym sterowniku. Od chwili ustawienia czasu i uruchomienia systemu w obiegu cyrkulacyjnym, rozpoczyna się proces wytwarzania "nano-" i mikrobąbelków z wody pobieranej z wanny.

 • Jakie typy Yumetoji są produkowane
  Automatyczny system do kąpieli wannowej i domowej naturalnej terapeutyki oferowany jest w trzech typach: SMB - 25, SMB - 25F, SMB - 25FX
 • SMB - 25 to generator mikrobąbelków zwany "Yumetoji"  i jednocześnie baza całego systemu, zapewniająca mikrobąbelkową kąpiel w 300 l wannie.
 • SMB - 25F Standard składa się z  Yumetoji - generatora mikrobąbelków i Futamata Radium Spa z załączonymi w komplecie minerałami do kąpieli Futamata Sekkaika w ilości 10 kg.
 • SMB - 25FX Delux, oprócz elementów systemu SMB - 25F, dodatkowo wyposażony jest w krzesełko Yu - Yu Chair.

Parametry techniczne Yumetoji
Wymiary: szerokość x wysokość. x głębokość: 310x485x156 mm
Waga: 13 kg
Zasilanie: 100 V jedna faza
Pobór mocy: 450W 50/60Hz
Natężenie przepływu: około 12 l / min
Czas pracy: 15/10/5 minut nieustannego działania
Zakres temperatury: 5oC ~ 45oC?
Zastosowanie: wanna lub kadź o pojemności 300 litrów .

« do oferty
Zadaj pytanie na temat produktu: Yumetoji
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
8 + 2 = *Zły wynik.