Sawayaka Bijin

Lubisz relaksujące kąpiele w wannie? Nie wyobrażasz sobie bez nich życia? Jeśli tak to powinieneś wiedzieć, że teraz mogą one być nie tylko bardzo przyjemne ale także zdrowe  dla Twojej skóry i całego organizmu. Jak to możliwe?

Wyobraź sobie, że możesz zanurzyć się w wodzie, która sama zadba o Twoją skórę w naturalny sposób. Nie możliwe? A jednak! Dzięki Sawayaka Bijin masz niespotykaną szansę poczuć prawdziwą relaksacyjną moc kąpieli i jednocześnie zadbać o kondycję swojej skóry. To rewelacyjne urządzenie prysznicowo – wannowe posiada w zbiorniku opatentowany generator mlecznych mikro i nanobąbelków. Dzięki temu możesz  poczuć prawdziwą rozkosz luksusowej kąpieli, w trakcie której mikrobąbelki – bez mydeł, szamponów i innych środków myjących – same usuną wszelkie zanieczyszczenia (nawet plamy po niezmywalnym flamastrze). W czasie takiego „seansu” uwolnionych zostaje aż dziesięć razy więcej dobroczynnych anionów niż w lesie czy w pobliżu wodospadu. Aniony te wywołują natomiast szybko odczuwalne procesy w organizmie, które relaksują i obniżają jego napięcie oraz oczyszczają krew.

Korzyści wynikające z kąpieli  z Sawayaka Bijin:

  • Wspaniała relaksacyjna kąpiel odżywcza.
  • Doskonała czystość – mikrobąbelki usuwają nawet najtrudniejsze do zmycia zabrudzenia. Wnikają one w pory i dokładnie penetrują je, „wymiatając” przy tym brud, łój, martwy naskórek oraz pozostałości substancji chemicznych.
  • Niszczenie bakterii. 
  • Pobudzenie aktywacji komórkowej oraz zwiększenie mikrokrążenia krwi.
  • Świeża, zdrowa i lekko zaróżowiona skóra o jedwabistej gładkości.
  • Kąpiel z zastosowaniem mikrobąbelków chroni nasz naturalny ekosystem i służy środowisku człowieka.

Sawayaka Bijin – Odważna Piękna Kobieta
Kąpiel prysznicowo-wannowa.
Ręczna obsługa.

Co to jest Sawayaka Bijin?

Sawayaka BijinDzięki Sawayaka Bijin korzystamy na przemian z szybszej  i niezwykle efektywnej kąpieli prysznicowej pod strużkami mlecznych i miękkich jak aksamit bąbelków wodnych lub zanurzamy się w wannie i całkowicie zrelaksowani, wdychamy dobroczynne aniony, a w tym czasie drobinki wodne naturalnie i bardzo dokładnie oczyszczają, nawilżają i dotleniają nasze ciało. W jednym i drugim przypadku ogarnia nas wspaniałe odprężenie.

Czym właściwie jest Sawayaka Bijin

Sawayaka Bijin to unikalne japońskie urządzenie prysznicowo – wannowe, składające się w komplecie z niewielkiego zbiorniczka ze stali nierdzewnej w kształcie cylindra i z podłączonej do niego słuchawki prysznicowej.Woda pod ciśnieniem wodociągowym wprowadzana jest w dolnej części urządzenia za pomocą  krótkiej rurki ze złączką, zaś dopływ powietrza reguluje zaworek odpowietrzający, usytuowany w jego górnej części. W środku zbiorniczka znajduje się opatentowany generator "nano-" i mikrobąbelków, który wytwarza  wypełnione powietrzem  ultra drobinki wodne o mlecznym kolorze i o bardzo zróżnicowanych średnicach od  0,020 mm do nawet 0,000005 mm.

Wytwarzanie bąbelków rzędu "nano-" jest bardzo kosztowne. Zaczęto więc poszukiwać innych, tańszych rozwiązań, które doprowadziły do skonstruowania generatorów wytwarzających jednocześnie  "nano-" i mikrobąbelki.
Jak działa Sawayaka Bijin?

Proces generowania "mikro-" i nanobąbelków z Sawayaka Bijin trwa przez około 15-25 minut w zależności od ciśnienia doprowadzonej wody. Mleczną w kolorze, niezwykle miękką, a w dotyku wręcz aksamitną wodę z Sawayaka Bijin osiągamy również w kąpieli wannowej, umieszczając słuchawkę prysznicową na dnie wanny, częściowo napełnionej wodą.

Jeśli chcemy powtórzyć mikrobąbelkową kąpiel, to po około 20 - 25 minutach  ustawiamy ręcznie zaworek i odpowietrzamy zbiorniczek. Potem odkręcamy i zdejmujemy z niego złączkę połączoną z wężem prysznica i wypuszczamy wodę ze zbiorniczka. Następnie zamykamy zawór odpowietrzający, ponownie łączymy wąż prysznica ze zbiorniczkiem i uruchamiamy doprowadzenie wody. W ten sposób przygotujemy Sawayakę Bijin do powtórnej kąpieli.

« do oferty
Zadaj pytanie na temat produktu: Sawayaka Bijin
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
10 + 10 = *Zły wynik.