BiWash Vita-C

Cena: 1230,00 zł Zamawiam

Prawdziwe domowe SPA? Tak teraz jest to możliwe dzięki BiWash Vita-C. Ta rewelacyjna słuchawka prysznicowa masuje skórę mocnym strumieniem mikrobąbelków, w wyniku czego poprawia jej ukrwienie, złuszcza naskórek i dokładnie oczyszcza. W efekcie staje się ona bardziej gładka i lepiej odżywiona. Zastosowanie unikatowego filtra Vita C z jednej strony dostarcza skórze potężnej dawki tej witaminy a z drugiej usuwa chlor z wody.

BiWash Vita-C:

  • Wspomaga i utrzymuje efekt zabiegów stosowanych w gabinetach kosmetycznych.
  • Dokładnie oczyszcza skórę nie tylko z łoju, potu i brudu ale także ze składników chemicznych.
  • Wspomaga usuwanie cellulitu.
  • 4-krotnie poprawia przepływ krwi w tkance tłuszczowej i uaktywnia procesy lipolizy.
  •  Wspomaga syntezę cząsteczek kolagenu i elastyny.
  • Dostarcza skórze witaminy C i długo utrzymuje wytworzone w niej, wewnętrzne ciepło – dzięki temu skóra wygląda jak po liftingu  (jest coraz gęstsza, jędrniejsza, bardziej odżywiona i  ma zdrowy kolor).
  • Nawilża skórę.
  • Zwiększa wydzielanie potu i tym samym oczyszcza organizm z toksyn oraz reguluje jego temperaturę.

Usuwa chlor z wody (dzięki zastosowaniu filtra Vita C).

Co to jest BiWash Vita-C?

kąpiel pod strumieniem powietrzno-wodnych mikrobąbelkówTo rewolucyjny produkt, który stanowi ukoronowanie prac japońskich  specjalistów w dziedzinie nanotechnologii. Wraz z Ube National college  of technology, Yamaguchi University i Yamaguchi pref. Industrial  Technology opracowali oni unikalną słuchawkę prysznicową BiWash, posiadającą patent japoński o nr 3822839 i amerykański o nr 7578808,  która w prosty sposób zmienia kabinę prysznicową w nasz prywatny i komfortowy salon SPA. Jak to możliwe?

BiWash umożliwia kąpiel pod silnym strumieniem powietrzno-wodnych mikrobąbelków lub zwykłego natrysku za pomocą dwustopniowego przełącznika.

Mechanizm działania BiWash w funkcji vacuum:
schemat
masaż poprawa mikrokrążenia krwi Głowica prysznicowa została skonstruowana w taki sposób, że oprócz silnego strumienia bąbelków, wytwarza podciśnienie w  miejscu ich wypływu.

Mikrobąbelki dezynfekują, deodoryzują i dokładnie zmywają
Dotykanie sitkiem słuchawki poszczególnych partii ciała oraz zbliżanie strumienia wody na odległość 3-5 cm od powierzchni skóry znacznie efektywniej ją masuje i poprawia aż niemalże 4-krotnie mikrokrążenie krwi w skórze.

Mikrobąbelki jednocześnie dezynfekują, usuwają przykre zapachy oraz bardzo dokładnie zmywają kurz, złuszczenia starego naskórka, pot, sebum w porach i na skórze, a nawet makijaż w postaci fluidu, pudru, różu lub szminki.

Występująca podczas kąpieli mżawka i mgiełka wodna nawilża skórę oraz korzystnie działa na stan równowagi wewnętrznej organizmu. Zwiększone wydzielanie potu oczyszcza go z toksyn i reguluje jego temperaturę.

Po wykonaniu mikrobąbelkowego natrysku i masażu, nasza skóra jest bardzo dobrze przygotowana, aby efektywniej wchłaniać niezbędne dla jej kondycji składniki codziennych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Wymienny filtr Vita-CBiWash usuwa także szkodliwy chlor z wody, ponieważ jest wyposażona w zbiorniczek z wymiennym filtrem Vita-C z witaminą C, i dzięki temu dodatkowo wzmacnia kondycję naszej skóry i włosów. Można ją również stosować w opcjach z filtrem wypełnionym kuleczkami anionowymi, germanu lub radonu, aby w pełni wykorzystać dobroczynne działanie tego domowego Spa dla zachowania zdrowia i urody.

« do oferty Cena: 1230,00 zł Zamawiam

Cena wymiennego filtra Vita-C*: 123,00 zł
Już wkrótce w sprzedaży - BiWash w tańszej wersji (bez cartridge'a z filtrem wymiennym)
*Filtr należy wymieniać co 3 miesiące przy założeniu, że z codziennej kąpieli korzystają 4 dorosłe osoby.

Zadaj pytanie na temat produktu: BiWash Vita-C
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
2 + 2 = *Zły wynik.