Jak pielęgnować suchą i wrażliwą skórę bez używania środków myjących?

pielęgnacja suchej skórySkóra sucha, nadmiernie wrażliwa, skłonna do uczuleń i z objawami atopowego zapalenia reaguje na szkodliwe czynniki znajdujące się w jej środowisku. W rezultacie po każdym umyciu jest zaczerwieniona, szorstka, łuszczy się, często uporczywie swędzi i irytująco napina. Kondycja takiej skóry, poza stosowaniem się do zaleceń dermatologa, zależy przede wszystkim od codziennej, odpowiedniej higieny i poprawy jej ukrwienia.
Jej reakcja i wygląd zależy także od tego, co dodamy do wody.
Dzięki unikalnym japońskim urządzeniom w postaci Besty, BiWash, Sawayaka Bijin, Yumetoji i Pano możemy teraz bezpiecznie i skutecznie zadbać o Twoją skórę, wykorzystując do tego celu tylko wodę i powietrze.
 
Na czym polega unikatowość tych urządzeń?

  • Dokładnie myją skórę
    Strumień naturalnych, powietrzno-wodnych mikrobąbelków oczyszcza skórę z kurzu, złuszczonego naskórka, łoju, potu, fluidu, pudru, różu, a w przypadku zaleconego stosowania delikatnych środków myjących lub innych detergentów, precyzyjnie usuwa wszelkie pozostałości chemii w porach i na powierzchni skóry. Dzięki temu staje się ona nieskazitelnie czysta, ma ujednolicony koloryt, nareszcie swobodnie "oddycha" i lepiej wchłania produkty pielęgnacyjne. Jednocześnie nie występuje ryzyko jej podrażnienia. Zachowuje ona przy tym również ochronny płaszcz hydrolipidowy.
  • Zmniejszają poczucie suchości skóry i ją dotleniają
    Twoja skóra absorbuje wilgoć zawartą w mikrobąbelkach i tlen. Dzięki temu jest naturalnie nawilżona, wygładzona i bardziej promienna.
  • Naturalnie dezynfekują skórę
    Mikrobąbelki usuwają bakterie i inne drobnoustroje. Dzięki temu chronią skórę przed uczuleniami, a ujścia gruczołów łojowych przed podrażnieniami, stanami zapalnymi, wągrami i zaskórnikami