Besty

Cena: 688,80 zł Zamawiam

Besty to unikatowa słuchawka prysznicowa, która dzięki wykorzystaniu mikrobąbelków jeszcze lepiej oczyszcza skórę i jednocześnie chroni ją przed szkodliwymi substancjami. Dokładnie penetrują one bowiem pory i usuwają z nich wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia takie jak: brud, kurz, złuszczony naskórek, pot, łój czy nawet plamy z wodoodpornego markera! Co ważne cały proces odbywa się bez udziału mydła czy też innych środków myjących!

Te naturalne właściwości skutecznie wspomagają pielęgnację skóry wrażliwej, skłonnej do uczuleń, suchej oraz tej z objawami AZS. Ważne jest również to, że pękające w porach mikrobąbelki, wytwarzane przez system Besta, powodują delikatny masaż skóry wraz z jej efektywnym dotlenieniem i nawilżeniem. To z kolei przekłada się na lepsze mikrokrążenie krwi w skórze oraz pobudzenie komórek do większej aktywności i przyspieszenie metabolizmu. W efekcie nasza skóra staje się jedwabiście gładka i doskonale odżywiona. Przez dłuższy czas jest ona także bardziej napięta i wzrasta jej elastyczność. System Besty jest także idealny do pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci.
Korzyści wynikające ze stosowania systemu Besty:

  • Perfekcyjna czystość bez konieczności stosowania środków myjących.
  • Nawilżenie i dotlenienie skóry.
  • Poprawa kondycji włosów i zapobieganie łupieżowi.
  • Doskonałe wypłukanie z powierzchni skóry i włosów pozostałości środków chemicznych tj. mydła, szampony czy płyny do kąpieli.
  • Delikatna pielęgnacja skóry wrażliwej.
  • Oszczędność zużycia wody od 15-20%.
  • Usunięcie z wody szkodliwego chloru.
  • Ochrona ekosystemu dzięki ograniczeniu korzystania z chemicznych środków myjących.

Co to jest Besty?

BestyBesty to  unikalna słuchawka prysznicowa,  chroniona japońskim i międzynarodowym patentem. Podobnie jak BiWash, wytwarza mikrobąbelki, ale za pomocą  odpowiednio skonstruowanego mechanizmu.

W jaki sposób działa Besty
Po doprowadzeniu wody do głowicy pod ciśnieniem wodociągowym specjalny mechanizm, który  wbudowany jest w słuchawkę, produkuje dziesiątki milionów powietrzno-wodnych ultra malutkich bąbelków o średnicach 4-krotnie mniejszej od przekroju poprzecznego pojedynczego włosa.
Naturalne zdolności czyszcząceMikrobąbelki posiadają naturalne zdolności czyszczące, sterylizujące i dezodoryzujące. Ich strumień dokładnie penetruje pory w skórze i bez udziału mydeł oraz innych środków myjących precyzyjnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia w postaci kurzu, pozostałości złuszczonego naskórka, potu, sebum (łoju), a nawet plamy z wodoodpornego markera.

Dzięki naturalnym własnościom czyszczącym skutecznie wspomaga pielęgnację bardzo suchej skóry, z objawami AZS lub nadmiernie wrażliwej i skłonnej do uczuleń.

System Besty jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Zapewnia on dokładną i całkowicie  bezpieczną higienę dzieciom oraz osobom dorosłym, a także osobom w bardzo podeszłym wieku i wymagającym opieki pielęgniarskiej. W Japonii jest on również wykorzystywany do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt domowych. Odgrywa to także istotną rolę jeśli chodzi o zdrowie ich właścicieli.
Mikrobąbelki z Besty całkowicie wypłukują wszelkie pozostałości chemii ze skóry i włosów – szamponów, mydeł czy płynów do kąpieli.  W efekcie nasza skóra jest zdrowsza, włosy wolne od łupieżu i nie wypadają z powodu szkodliwego działania dokładnie niewypłukanych i pozostawionych w porach oraz na skórze głowy chemicznych składników. Pękając
dezynfekują także naskórek i usuwają przykre zapachy ze skóry, gdyż  w ten oto naturalny sposób niszczą bakterie. Potwierdziły to japońskie testy. Wykazały one, że bakterie Legionella zostały całkowicie zniszczone już po około 5 minutach kąpieli, zaś bakterie Aeruginosa wyginęły w ciągu 10 minut.

Besty posiada także wymienny filtr, który skutecznie eliminuje szkodliwy chlor z wody. Dzięki temu dodatkowo i naturalnie pielęgnuje naszą skórę oraz włosy. Wypływające z Besty drobniutkie bąbelki wodne są wypełnione powietrzem, toteż w porównaniu do kąpieli pod zwykłym prysznicem, oszczędzają zużycie wody od 15-20%.

Besty i Glosion – Kula PiorącaBesty i Glosion – Kula Piorąca

« do oferty Cena: 688,80 zł Zamawiam

Cena wymiennego filtra mineralnego*: 184,50 zł
*Filtr mineralny wymienia się co 3 miesiące przy założeniu, że z codziennej kąpieli korzysta 4-osobowa rodzina.

Zadaj pytanie na temat produktu: Besty
E-mail: *Zły email.
Imię: *
Treść:
3 + 7 = *Zły wynik.